Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: error
hu: hiba

en: Top
hu: Teteje

en: Format
hu: Formátum

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: Block
hu: Blokk

en: Bottom
hu: Alja

en: Logo
hu: Logó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Colors
hu: Színek

en: Other
hu: Egyéb

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Required parameters
hu: Szükséges paraméterek

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Font size
hu: Betűméret

en: Buttons
hu: Gombok

en: White
hu: Fehér

en: Style
hu: Stílus

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Form
hu: Űrlap

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Classes
hu: Osztályok

en: info
hu: információ

en: Black
hu: Fekete

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Callbacks
hu: Visszahívások

en: Privacy Policy URL
hu: Adatvédelmi irányelvek webcíme

en: Consent on scroll
hu: Hozzájárulás görgetéssel

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
