Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
