Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Format
mr: रचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Block
mr: भाग

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Colors
mr: रंग

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे

en: info
mr: माहिती
