Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: error
nl: fout

en: Top
nl: Bovenaan

en: Format
nl: Opmaak

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Block
nl: Blok

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Footer
nl: Voet

en: Colors
nl: Kleuren

en: Other
nl: Andere

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Position
nl: Positie

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Buttons
nl: Knoppen

en: White
nl: Wit

en: Style
nl: Stijl

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: No style
nl: Geen stijl

en: Form
nl: Formulier

en: Classes
nl: Klassen

en: Black
nl: Zwart

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Background overlay
nl: Achtergrond-overlay

en: Slide down
nl: Omlaag schuiven

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
