Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: error
nn: feil

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Other
nn: Andre

en: Text color
nn: Tekstfarge
