Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: info
or: ସୂଚନା
