Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi

en: info
se: dieđut
