Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Text
si: වගන්ති

en: info
si: තොරතුරු
