Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Top
sk: Navrch

en: Format
sk: Formát

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Footer
sk: Päta

en: Other
sk: Ostatné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Position
sk: Pozícia

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: White
sk: Biela

en: Style
sk: Štýl

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: Form
sk: Formulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Black
sk: Čierna

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Privacy Policy URL
sk: URL adresa zásad ochrany osobných údajov

en: Cookie Policy URL
sk: URL adresa zásad používania súborov cookie
