Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Other
ug: باشقا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: White
ug: ئاق

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Black
ug: قارا
