Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Top
uk: Зверху

en: Format
uk: Формат

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Block
uk: Блок

en: Bottom
uk: Знизу

en: Logo
uk: Логотип

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Colors
uk: Кольори

en: Other
uk: Інше

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Banner
uk: Банер

en: Required parameters
uk: Обов'язкові параметри

en: Position
uk: Позиція

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Buttons
uk: Кнопки

en: White
uk: Білий

en: Style
uk: Стиль

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: No style
uk: Немає стилю

en: Form
uk: Форма

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Debug
uk: Зневадження

en: Classes
uk: Класи

en: info
uk: інформація

en: Black
uk: Чорний

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Slide down
uk: Вислизати вниз

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Radio
uk: Радіо

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
