Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: error
ur: نقص

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Logo
ur: لوگو

en: info
ur: خبر
