Itsyou.online (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Continue
af: Gaan voort

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings
