Itsyou.online (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Login
ca: Entrada

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Security
ca: Seguretat

en: Account settings
ca: Paràmetres del compte
