Itsyou.online (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Login
de: Anmelden

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Continue
de: Weiter

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Address
de: Adresse

en: Security
de: Sicherheit

en: Show field
de: Feld anzeigen

en: Account settings
de: Kontoeinstellungen

en: Firstname
de: Vorname

en: Lastname
de: Nachname

en: Button title
de: Button-Titel
