Itsyou.online (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
