Itsyou.online (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset
