Itsyou.online (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Security
jv: Jagabaya

en: Account settings
jv: Pangaturan akun
