Itsyou.online (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
