Itsyou.online (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Show field
pl: Pokaż pole

en: Account settings
pl: Ustawienia konta
