Itsyou.online (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Login
se: Logge sisa

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Firstname
se: Ovdanamma

en: Lastname
se: Goargu
