Itsyou.online (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Login
uk: Вхід

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Security
uk: Безпека

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Firstname
uk: Ім'я

en: Lastname
uk: Прізвище

en: User fields
uk: Поля користувача

en: Button title
uk: Назва кнопки
