Itsyou.online (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Account settings
ar: إعدادات الحساب
