Itsyou.online (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Account settings
be: Налады рахункаў
