Itsyou.online (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস
