Itsyou.online (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Address
bs: Adresa
