Itsyou.online (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Show field
cs: Zobrazit pole

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Firstname
cs: Jméno

en: Lastname
cs: Příjmení
