Itsyou.online (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Login
fr: Identifiant

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Continue
fr: Continuer

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Security
fr: Sécurité

en: Show field
fr: Afficher le champ

en: Account settings
fr: Paramètres de compte

en: Firstname
fr: Prénom

en: Lastname
fr: Nom
