Itsyou.online (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Security
gl: Seguranza

en: Account settings
gl: Configuración de conta
