Itsyou.online (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
