Itsyou.online (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Login
he: כניסה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Security
he: אבטחה

en: Account settings
he: הגדרות חשבון
