Itsyou.online (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері
