Itsyou.online (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Security
lv: Drošība

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi
