Itsyou.online (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Continue
nn: Hald fram

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger
