Itsyou.online (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Continue
pt: Continuar

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: Security
pt: Segurança

en: Show field
pt: Mostrar campo

en: Account settings
pt: Opções da conta
