Itsyou.online (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Login
pt: Entrar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Continue
pt: Continuar

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: Security
pt: Segurança

en: Account settings
pt: Configurações da conta

en: Firstname
pt: Nome Próprio

en: Lastname
pt: Apelido
