Itsyou.online (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Continue
ro: Continuare

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Show field
ro: Afişare câmp

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: Firstname
ro: Prenume

en: Lastname
ro: Nume
