Itsyou.online (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Show field
sk: Ukázať pole

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu
