Itsyou.online (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Login
sl: Prijava

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Account settings
sl: Nastavitve računa
