Itsyou.online (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Account settings
ta: அங்கத்துவ அமைவுகள்
