Itsyou.online (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች

en: Dutch
am: ደች

en: Russian
am: ራሽኛ
