Itsyou.online (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: English
ast: Inglés
