Itsyou.online (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: English
bg: Английски

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Dutch
bg: Холандски

en: Russian
bg: Руски
