Itsyou.online (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
