Itsyou.online (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Continue
cy: Parhau

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: English
cy: Saesneg

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Russian
cy: Rwseg
