Itsyou.online (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།
