Itsyou.online (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Login
el: Είσοδος

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού
