Itsyou.online (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Login
et: Sisselogimine

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: English
et: Inglise keel

en: Show field
et: Näita välja

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Russian
et: Vene keel
