Itsyou.online (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: English
eu: Ingelesa

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Russian
eu: Errusiera

en: -- select --
eu: -- aukeratu --
