Itsyou.online (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Security
hu: Biztonság

en: English
hu: angol

en: Show field
hu: Mező mutatása

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Dutch
hu: holland

en: Russian
hu: orosz

en: Firstname
hu: Keresztnév

en: Lastname
hu: Vezetéknév

en: -- select --
hu: -- kiválasztás --

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hu: Egy mindenképp működő e-mail cím, mert a rendszer a felhasználó minden üzenetét ide küldi ki. Nem kerül nyilvánosságra és általában csak elfelejtett jelszóhoz való segítségnyújtásra, valamint a kért értesítésekhez lesz használva.
